L.p. | Nazwa zespołu | Adres/Siedziba | Kontakt | Gmina/Miasto | Dziecięcy /młodzieżowy /dorośli |
---|---|---|---|---|---|
1 | Zespół Regionalny BIOŁODUNAJCANIE | Gminny Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 363, 34-425 Biały Dunajec | tel. 18 2001690 | Gmina Biały Dunajec | dziecięcy i dorośli |
2 | Dziecięcy Zespół Regionalny MAŁE PODHALE Grupa Podhalańska z Białego Dunajca | Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Białym Dunajcu, ul. Miłośników Podhala 23, 34-425 Biały Dunajec | tel. 18 2073129 | Gmina Biały Dunajec | dziecięcy |
3 | Zespół Regionalny WIERCHY z Gliczarowa Górnego | Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gliczarowie Górnym, Gliczarów Górny 101, 34-425 Biały Dunajec | tel. 18 2077263 | Gmina Biały Dunajec | dziecięcy/młodzieżowy |
4 | Zespół ZOWIERUCHA działający przy Szkole Podstawowej w Gliczarowie Dolnym | Szkoła Podstawowa w Gliczarowie Dolnym, Gliczarów Dolny 70, 34-425 Biały Dunajec | tel. 18 2073196 | Gmina Biały Dunajec | dziecięcy |
5 | Zespół MALI HOLNI działający przy Zespole Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Sierockiem | Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum w Sierockiem, Sierockie 90b, 34-425 Biały Dunajec | tel. 18 2071028 | Gmina Biały Dunajec | dziecięcy |
6 | Zespół Regionalny WIYRCHOWIANIE z Bukowiny Tatrzańskiej | Bukowiańskie Centrum Kultury-DOM LUDOWY, ul. Kościuszki 87, 34-530 Bukowina Tatrzańska | tel. 18 2077221 | Gmina Bukowina Tatrzańska | dorośli |
7 | Dziecięcy Zespół Regionalny MALI WIERCHOWIANIE z Bukowiny Tatrzańskiej | Bukowiańskie Centrum Kultury-DOM LUDOWY, ul. Kościuszki 87, 34-530 Bukowina Tatrzańska | tel. 18 2077221 | Gmina Bukowina Tatrzańska | dziecięcy |
8 | Dziecięcy Zespół Regionalny ORLĘTA z Bukowiny Tatrzańskiej | Zespół Szkół im. Bohaterów Warszawy, ul. Kościuszki 11, 34 - 530 Bukowina Tatrzańska | tel. 18 2077223 | Gmina Bukowina Tatrzańska | dziecięcy |
9 | Dziecięcy Zespół Góralski ZAWATERNIK z Leśnicy- Gronia | Zespół Szkół w Leśnicy, ul. Szkolna 3, 34-406 Leśnica | tel. 18 2656076 | Gmina Bukowina Tatrzańska | dziecięcy |
10 | Zespół Góralski ŚLEBODNI z Leśnicy- Gronia | Związek Podhalan Oddział Groń-Leśnica, ul. Kobylarzówka 132, 34-406 Leśnica, | tel. 18 2656076 | Gmina Bukowina Tatrzańska | dorośli |
11 | Dziecięcy Zespół MALI BRZEGOWIANIE z Brzegów | Szkoła Podstawowa w Brzegach, ul. Halna 58, 34-532 Jurgów | tel. 18 2077257 | Gmina Bukowina Tatrzańska | dziecięcy |
12 | Zespół Góralski BIAŁCANIE z Białki Tatrzańskiej | Białka Grapa 2a, 34-405 Białka Tatrzańska | tel. 18 2654502 | Gmina Bukowina Tatrzańska | dorośli |
13 | Dziecięcy Zespół Góralski MALI BIAŁCANIE z Białki Tatrzańskiej | Białka Grapa 2a, 34-405 Białka Tatrzańska | tel. 18 2654502 | Gmina Bukowina Tatrzańska | dziecięcy |
14 | Góralski Zespół WATRA z Czarnego Dunajca | Centrum Kultury i Promocji w Czarnym Dunajcu, ul. Kolejowa 14, 34-470 Czarny Dunajec | tel. 18 2657179 | Gmina Czarny Dunajec | dorośli |
15 | Dziecięcy Zespół Regionalny TATRY z Ratułowa | Ratułów 170, 34-407 Ciche | tel. 18 2854004 | Gmina Czarny Dunajec | dorośli |
16 | Góralski Zespół SIUMNI z Chochołowa | Izba Regionalna w Chochołowie, 34-513 Chochołów | tel. 18 2757269 | Gmina Czarny Dunajec | dziecięco-młodzieżowy |
17 | Dziecięcy Zespół MALI MIĘTUSIANIE z Miętustwa | Związek Podhalan Oddział Ciche i Szkoła Podstawowa w Cichem, 34-407 Ciche | tel. 18 2658695 | Gmina Czarny Dunajec | dziecięcy |
18 | Dziecięcy Zespół MALI WRÓBLOWIANIE z Wróblówki | Związek Podhalan Oddział we Wróblówce, Wróblówka 104b, 34-470 Czarny Dunajec | tel. 18 2757801 | Gmina Czarny Dunajec | dziecięcy |
19 | Dziecięcy Zespół Regionalny HONIELNIK z Czerwiennego | Szkoła Podstawowa w Czerwiennem, Czerwienne 86, 34-407 Czerwienne | tel. 18 2658106 | Gmina Czarny Dunajec | dziecięcy |
20 | Dziecięcy Zespół Góralski TURNIE ze Starego Bystrego | Związek Podhalan Oddział w Starem Bystrem i Szkoła Podstawowa nr 1 w Starem Bystrem, Stare Bystre 34, 34-407 Ciche | tel. 18 2858665 | Gmina Czarny Dunajec | dziecięcy |
21 | Dziecięco-Młodzieżowy Zespół ODROWĄŻANIE z Odrowąża Podhalańskiego | Oddział Związku Podhalan w Odrowążu Podhalańskim, 34-408 Odrowąż Podhalański | tel. 18 2758666 | Gmina Czarny Dunajec | dziecięco-młodzieżowy |
22 | Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Regionalny KRZESANY z Cichego | Szkoła Podstawowa w Cichem, Ciche3, 34-407 Ciche | tel. 18 2658128 | Gmina Czarny Dunajec | dziecięco-młodzieżowy |
23 | Zespół Góralski CICHOWIANIE z Cichego | Szkoła Podstawowa w Cichem, Ciche 3, 34-407 Ciche | tel. 18 2658128 | Gmina Czarny Dunajec | dziecięcy |
24 | Dziecięcy Zespół Regionalny ZAWODZIANIE z Podczerwonego | Związek Podhalan Oddział Podczerwone, Podczerwone 84, 34-470 Czarny Dunajec | tel. 18 2757919 | Gmina Czarny Dunajec | dziecięcy |
25 | Dziecięcy Zespół Regionalny PIENIĄŻKOWIANIE z Pieniążkowic | Szkoła Podstawowa im. Św. Jadwigi Królowej w Pieniążkowcach, Pieniążkowice 142, 34-408 Odrowąż Podhalański | tel. 18 27585 79 | Gmina Czarny Dunajec | dziecięcy |
26 | Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Regionalny SYKOWNI z Załucznego | Gimnazjum w Załucznem, 34-408 Odrowąż | tel. 18 2639250 | Gmina Czarny Dunajec | dziecięco-młodzieżowy |
27 | Dziecięcy Zespół Regionalny MALI DUNAJCANIE z Czarnego Dunajca | Publiczna Szkoła Podstawowa, Czerwienne 245, 34-407 Ciche Czerwienne 245 | tel. 18 2658134 | Gmina Czarny Dunajec | dziecięcy |
28 | Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Góralski BACHLEDÓWKA z Czerwiennego | Publiczna Szkoła Podstawowa, Czerwienne 245, 34-407 Ciche Czerwienne 245 | tel. 18 2658134 | Gmina Czarny Dunajec | dziecięco-młodzieżowy |
29 | Zespół Góralski ZELEŹNICA z Pieniążkowic | Oddział Związku Podhalan w Pieniążkowicach, Pieniążkowice 52 B, 34-408 Odrowąż | tel. 18 2758579 | Gmina Czarny Dunajec | dziecięcy |
30 | Zespół Regionalny SERDOCKI z Podszkla | Szkoła Podstawowa w Podszklu, Podszkle 47, 34-472 Piekielnik | tel. 18 2857007 | Gmina Czarny Dunajec | dziecięcy |
31 | Zespół Góralski PIEKIELNICANIE z Piekielnika | Związek Podhalan w Piekielniku Piekielnik 202, 34-472 Piekielnik | tel. | Gmina Czarny Dunajec | dziecięcy |
32 | Zespół Regionalny z Działu | Dział, 34-408 Odrowąż Podhalański | tel. | Gmina Czarny Dunajec | dziecięcy |
33 | Zespół Góralski ŚLEBODA z Podczerwonego-Koniówki | Związek Podhalan Podczerwone Koniówka, Podczerwone 68A , 34-470 Podczerwone | tel. | Gmina Czarny Dunajec | dziecięcy |
34 | Zespół Regionalny LUBAŃ z Kluszkowiec | Dom Kultury w Kluszkowcach, ul. Strażacka 1, 34-440 Kluszkowce | tel. 18 2650271 | Gmina Czorsztyn | młodzieżowy |
35 | Dziecięcy Zespół Regionalny MALI MANIOWIANIE im. ks. Antoniego Siudy z Maniów | Dom Kultury w Maniowach, ul. Gorczańska 3, 34-436 Maniowy | tel. 18 2750071 | Gmina Czorsztyn | dziecięcy |
36 | Zespół Regionalny POLANIORZE z Kościeliska | Związek Podhalan w Kościelisku, Dom Ludowy w Kościelisku, Chotarz 453, 34-511 Kościelisko | tel. 18 2070306 | Gmina Kościelisko | młodzieżowy i dorośli |
37 | Dziecięcy Zespół Regionalny POLANY z Kościeliska | Zespół Szkół w Kościelisku, Szeligówka 660, 34-511 Kościelisko | tel. 18 2070724 | Gmina Kościelisko | dziecięcy |
38 | Dziecięcy Zespół Regionalny MALI WITOWIANIE z Witowa | Zespole Szkół w Witowie, Witów 119, 34-512 Witów | tel. 18 2071726 | Gmina Kościelisko | dziecięcy |
39 | Dziecięcy Zespół Regionalny MALI DZIANISZANIE z Dzianisza | Zespół Szkół w Dzianiszu, Dzianisz 201, 34-514 Dzianisz | tel. 18 2072521 | Gmina Kościelisko | dziecięcy |
40 | Zespół Góralski HAMERNIK z Krakowa | Nowohuckie Centrum Kultury, Aleja Jana Pawła II 232, 31-913 Kraków | tel. 12 6481336 | Miasto Kraków | młodzieżowy |
41 | Dziecięcy Zespół Góralski MALI HAMERNICY z Krakowa | Nowohuckie Centrum Kultury, Aleja Jana Pawła II 232, 31-913 Kraków | tel. 12 6481336 | Miasto Kraków | dziecięcy |
42 | Zespół Regionalny im. Ludwika Łojasa z Łopusznej | Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej, ul. Gorczańska 7 34-432 Łopuszna | tel. 18 2653969 | Gmina Nowy Targ | dorośli |
43 | Dziecięcy Zespół Regionalny MALI ŁOPUŚNIANIE z Łopusznej | Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznej, ul. Gorczańska 7 34-432 Łopuszna | tel. 18 2653969 | Gmina Nowy Targ | dziecięcy |
44 | Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Regionalny MALI GRONKOWIANIE z Gronkowa | Gronków 218, 34-400 Nowy Targ | tel. 18 2656168 | Gmina Nowy Targ | dziecięco-młodzieżowy |
45 | Dziecięco-Młodzieżowy Zespół Regionalny PODHALANIE z Ludźmierza | ul. Kościuszki 63, 34-520 Bukowina Tatrzańska | tel. 18 2077002 | Gmina Nowy Targ | dziecięco-młodzieżowy |
46 | Dziecięcy Zespół Góralski MALI PYZOWIANIE z Pyzówki | Szkoła Podstawowa w Pyzówce, ul. Orkana 6, 34-404 Klikuszowa | tel. 18 2751260 | Gmina Nowy Targ | dziecięcy |
47 | Dziecięcy Zespół Regionalny SKAŁKAz Rogoźnika | Szkoła Podstawowa w Rogoźniku, 34-471 Ludźmierz | tel. 18 2655529 | Gmina Nowy Targ | dziecięcy |
48 | Dziecięco-Młodzieżowy Zespół REGLE z Lasku | Lasek 105 a, 34-404 Klikuszowa | tel. 18 2651669 | Gmina Nowy Targ | dziecięco-młodzieżowy |
49 | Dziecięcy Zespół Regionalny SZLEMBARK z Szlembarku | ul. Jakuba Bąka 7, 34-440 Kluszkowce | tel. | Gmina Nowy Targ | dziecięcy |
50 | Dziecięco-Młodzieżowy Zespół DĘBNIANIE z Dębna | ul. Kościelna 59, 34-434 Dębno | tel. | Gmina Nowy Targ | dziecięco-młodzieżowy |
51 | Zespół Regionalny ŚWARNI z Nowego Targu | ul. Sikorskiego 11/33, 34-400 Nowy Targ | tel. 18 2075198 | Miasto Nowy Targ | dorośli |
52 | Zespół Regionalny HYRNI z Nowego Targu | Miejski Ośrodek Kultury, Al. Tysiąclecia 37, 34-400 Nowy Targ | tel. 18 2662132 | Miasto Nowy Targ | dorośli |
53 | Uczelniany Zespół Góralski MŁODE PODHALE z Nowego Targu | Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu, ul. Kokoszków 71, 34-400 Nowy Targ | tel. 18 2610700 | Miasto Nowy Targ | dorośli |
54 | Dziecięcy Zespół Regionalny MALI ŚWARNI z Nowego Targu | Towarzystwo Przyjaciół Dziecięcego Zespołu "Mali Śwarni", ul. Kokoszków 29, 34 - 400 Nowy Targ | tel. 18 2663136 | Miasto Nowy Targ | dziecięcy |
55 | Dziecięcy Zespół Regionalny MALI HYRNI z Nowego Targu | Spółdzielczy Dom Kultury, ul. Kopernika 12, 34-400 Nowy Targ | tel. 18 2665133 | Miasto Nowy Targ | dziecięcy |
56 | Zespół Regionalny im. Jana Jędrola REGLE z Poronina | Związek Podhalan Oddział w Poroninie, ul. Piłsudskiego 2, 34-520 Poronin | tel. 18 2074132 | Gmina Poronin | młodzież i dorośli |
57 | Dziecięcy Zespół Góralski MAŁE REGLE z Poronina | Związek Podhalan Oddział w Poroninie, ul. Piłsudskiego 2, 34-520 Poronin | tel. 18 2074132 | Gmina Poronin | dziecięcy |
58 | Zespół Góralski ZBÓJNICEK z Zębu | Związek Podhalan Oddział w Zębie, Ząb 116c, 34-521 Ząb | tel. 18 2071162 | Gmina Poronin | dorośli |
59 | Zespół Regionalny MAŁY ZBÓJNICEK z Zębu | Zespół Szkół w Zębie, Ząb 6, 34-521 Ząb | tel. 18 2071625 | Gmina Poronin | dziecięcy |
60 | Zespół Regionalny HARNASIE im. Anieli Gut Stapińskiej z Suchego | Związek Podhalan Oddział w Suchem, Suche 104 b, 34-520 Poronin | tel. 18 2072367 | Gmina Poronin | dorośli |
61 | Dziecięcy Zespół Regionalny MAŁE HARNASIE im. Anieli Gut-Stapińskiej z Suchego | Związek Podhalan Oddział w Suchem, Suche 104 b, 34-520 Poronin | tel. 18 2072367 | Gmina Poronin | dziecięcy |
62 | Zespół Regionalny BYSTRZANIE z Nowego Bystrego | Związek Podhalan Oddział w Nowem Bystrem, ul. Budzowa 48d, 34-531Murzasichle | tel. 18 2019777 | Gmina Poronin | dziecięcy |
63 | Zespół Regionalny HARNI ze Stasikówki, grupa wokalno - instrumentalna | Kościół pw. św. Józefa w Stasikówce, Stasikówka 35B, 34-520 Poronin | tel. 18 2074282 | Gmina Poronin | dorośli |
64 | Zespół Regionalny MALI BYSTRZANIE z Nowego Bystrego | Związek Podhalan Oddział w Nowem Bystrem, ul. Budzowa 48d, 34-531 Murzasichle | tel. 18 2019777 | Gmina Poronin | dziecięcy |
65 | Zespół Regionalny ZAWRAT z Bustryku | Związek Podhalan Oddział w Nowem Bystrem, ul. Budzowa 48d, 34-531 Murzasichle | tel. 18 2019777 | Gmina Poronin | dorośli |
66 | Zespół Regionalny MAŁE BARTUSIE z Murzasichla | Zespół Szkół w Murzasichlu ul. Sądelska 31, 34-531 Murzasichle | tel. 18 2016391 | Gmina Poronin | dziecięcy |
67 | Zespół Regionalny SICHLAŃSKIE REGLE z Murzasichla | Związek Podhalan w Murzasichlu, ul. Budzowa 48d, 34-531Murzasichle | tel. 18 2019777 | Gmina Poronin | młodzieżowy |
68 | Dziecięcy Zespół Regionalny KROPIANKI z Raby Wyżnej | Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej, 34-721 Raba Wyżna 33 | tel. 18 2671749 | Gmina Raba Wyżna | dziecięcy |
69 | Dziecięcy Zespół Regionalny MALI SIENIAWIANIE z Sieniawy | Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej, 34-721 Raba Wyżna 33 | tel. 18 2671749 | Gmina Raba Wyżna | dziecięcy |
70 | Dziecięcy Zespół Regionalny im. Antoniny Zachary-Wnękowej ROBCUSIE z Rabki Zdroju | Związek Podhalan Oddział Gorczański w Rabce Zdroju, ul. Podhalańska 6, 34-700 Rabka | tel. 18 2677211 | Gmina Rabka- Zdrój | dziecięcy |
71 | Młodzieżowy Zespół Regionalny im. Jana Janoty z Rabki | Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej w Rabce, Chabówka 263, 34-720 Chabówka | tel. 18 2676674 | Gmina Rabka- Zdrój | młodzieżowy |
72 | Dziecięcy Zespół Regionalny MAJERANKI z Rabki Zdroju | Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej w Rabce, Chabówka 263, 34-720 Chabówka | tel. 18 2676674 | Gmina Rabka- Zdrój | dziecięcy |
73 | Dziecięcy Zespół Regionalny KRZESANI ze Spytkowic | Związek Podhalan Oddział Spytkowice, Spytkowice 424 c, 34-745 Spytkowice | tel. 18 2688497 | Gmina Spytkowice | dziecięcy |
74 | Dziecięcy Zespół Regionalny MALI SAFLARZANIE z Szaflar | Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach, ul. Szkolna 6, 34-424 Szaflary | tel. 18 2754726 | Gmina Szaflary | dziecięcy |
75 | Dziecięcy Zespół ZYNGIERKI z Maruszyny Dolnej | Zespół Szkół w Maruszynie Dolnej, ul. Jana Pawła II 83, 34-424 Maruszyna | tel. 18 275 48 28 | Gmina Szaflary | dziecięcy |
76 | Zespół WATRA Z Bańskiej Wyżnej | Zespół Szkół w Bańskiej Wyżnej, ul. Szlak Papieski 64, 34-424 Szaflary | tel. 18 27 54 898 | Gmina Szaflary | dziecięcy |
77 | Zespół NIŹNOBAŃSCANIE z Bańskiej Niżnej | Zespół Szkół w Bańskiej Niżnej, ul. Papieska 141, 34-424 Szaflary | tel. 18 2754821 | Gmina Szaflary | dziecięcy |
78 | Zespół BORZANIE z Boru | Szkoła Podstawowa w Borze, ul. Jana Pawła II 44, 34-424 Bór | tel. 18 2754443 | Gmina Szaflary | dziecięcy |
79 | Zespół MALI MARUSYNIANIE z Maruszyny Górnej | Zespół Szkół w Maruszynie Górnej, ul. Jana Pawła II 29, 34-424 Szaflary | tel. 18 2756227 | Gmina Szaflary | dziecięcy |
80 | Zespół MALI SKRZYPNIANIE ze Skrzypnego | Zespół Szkół w Skrzypnem, ul. św. Jadwigi Królowej 128, 34-424 Skrzypne | tel. 18 2755876 | Gmina Szaflary | dziecięcy |
81 | Zespół MALI ZASKALANIE z Zaskala | Zespół Szkół w Zaskalu, ul. Kardynała Karola Wojtyły 51, 34-424 Szaflary | tel. 18 2755505 | Gmina Szaflary | dziecięcy |
82 | Parafialny Regionalny Zespół GIEWONT z Zakopanego- Olczy | Sanktuarium MB Objawiającej Cudowny Medalik, Parafia na Olczy, ul. Piszczory 13, 34-502 Zakopane-Olcza | tel. 18 2011905 | Gmina Miasto Zakopane | młodzieżowy |
83 | Zespół Regionalny MAŁY GIEWONT | Sanktuarium MB Objawiającej Cudowny Medalik, Parafia na Olczy, ul. Piszczory 13, 34-502 Zakopane-Olcza | tel. 18 2011905 | Gmina Miasto Zakopane | dziecięcy |
84 | Dziecięcy Zespół Regionalny ZORNICA z Zakopanego | Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu „Jutrzenka”, ul. Grunwaldzka 3, 34-500 Zakopane | tel. 18 2012833 | Gmina Miasto Zakopane | dziecięco- młodzieżowy |
85 | Zespół Regionalny im. Bartusia Obrochty z Zakopanego | Związek Podhalan Oddział Zakopane, ul. Kościuszki 4, 34-500 Zakopane | tel. 18 2013330 | Gmina Miasto Zakopane | dorośli |
86 | Zespół Góralski HOLNY z Zakopanego | ul. Jana Krzeptowskiego 54, 34-500 Zakopane | tel. 18 2070823 | Gmina Miasto Zakopane | dorośli |
87 | Zespół Regionalny MŁODE KLIMKI z Zakopanego | Związek Podhalan Oddział Zakopane, ul. Kościuszki 4, 34-500 Zakopane | tel. 18 2013330 | Gmina Miasto Zakopane | dziecięcy |
88 | Zespół Regionalny Polskiego Związku Głuchych HALNY WIATR z Zakopanego | ul. Jagiellońska 7, 34-500 Zakopane | tel. 18 2061541 | Gmina Miasto Zakopane | Młodzież, dorośli |
89 | Zespół Regionalny MAŁA HARENDA z Zakopanego | Szkoła Podstawowa nr 9 w Zakopanem, ul. Harenda 21, 34-500 Zakopane | tel. 18 2068277 | Gmina Miasto Zakopane | dziecięcy |
90 | Zespół Regionalny przy Zespole Szkół Budowlanych BUDORZE z Zakopanego | Zespół Szkół Budowlanych w Zakopanem, ul. Krupówki 8, 34-500 Zakopane | tel. 18 2014410 | Gmina Miasto Zakopane | młodzieżowy |
91 | Szkolny Zespół Regionalny MAŁE JANOSIKI z Zakopanego | Szkoła Podstawowa nr 7 w Zakopanem, ul. Cyrhla 57, 34-500 Zakopane | tel. 18 2061026 | Gmina Miasto Zakopane | dziecięcy |
92 | Dziecięcy Zespół Regionalny MALI TYLMANOWIANIE z Tylmanowej | Wiejski Ośrodek Kultury w Tylmanowej, os. Kozielce 297, 34-451 Tylmanowa | tel. 18 2625266 | Pogranicze Pienińsko – Gorczańskie Gmina Ochotnica Dolna | dziecięcy |
93 | Zespół Regionalny OCHOTNI z Ochotnicy | Wiejski Dom Kultury, Osiedle Zawady 205b, 34-453 Ochotnica Górna | tel. 18 2624257 | Pogranicze Podhalańsko – Gorczańskie Gmina Ochotnica Dolna | młodzieżowy |
94 | Dziecięcy Zespół Regionalny MALI OCHOTNI z Ochotnicy | Wiejski Dom Kultury, Osiedle Zawady 205b, 34-453 Ochotnica Górna | tel. 18 2624257 | Pogranicze Podhalańsko – Gorczańskie Gmina Ochotnica Dolna | dziecięcy |